7014 Gashgai
Tidigt 1900-tal, 280x180, ställvis slitage
Såld: 8.400 kr
Såldes den 28 maj 2012 -
5011 Gashgai
Tidigt 1900-tal, 200x290
Såld: 2.100 kr
Såldes den 25 juli 2011 -
5026 Gashgai
Tidigt 1900-tal, 174x326
Såld: 7.100 kr
Såldes den 20 juni 2011
Föremål som liknar gashgai Tidigt 1900-tal
- Träfflista
- alla
- Visa alla